ZAMÓW
DARMOWĄ
WYCENĘ

Pozycjonowanie stron

Posiadanie strony internetowej to tylko początek. Żeby przyciągnąć klientów, należy ją odpowiednio wypozycjonować. Dzięki temu, gdy ktoś poszukuje produktów lub usług związanych z Twoim biznesem, będzie miał szansę znaleźć Twoją stronę w Internecie.

Bezpłatna wycena

Uzupełnij formularz - wykonamy bezpłatną analizę Twojej strony
i przygotujemy indywidualną ofertę.
Czy warto pozycjonować stronę? - innWeb.pl

Warto pozycjonować stronę?

Warto! Pozycjonowanie stron internetowych zwiększa widoczność w wyszukiwarkach, przyciąga więcej ruchu, dociera do odpowiednich odbiorców, buduje zaufanie i może prowadzić do wzrostu sprzedaży, zapewniając długoterminowe korzyści dla firmy.

Pozycjonowanie stron w innWeb.pl

Oferujemy kompleksową usługę pozycjonowania stron internetowych. Nasza praca rozpoczyna się od gruntownego audytu Twojej witryny, co pozwala nam przygotować optymalną strategię SEO dostosowaną do Twoich potrzeb. Analizujemy także konkurencję, aby wybrać najlepsze podejście, które uwzględnia zarówno specyfikę Twojego biznesu, jak i Twój budżet.
Bezpłatna analiza strony

Bezpłatna analiza strony

Wykonamy bezpłatną analizę Twojej strony internetowej. Sprawdzimy możliwości optymalizacji i przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę.

Opracowanie strategii SEO

Opracowanie strategii SEO

Po akceptacji oferty wykonamy kompleksowy audyt strony, a także przygotujemy plan działań, który pozwoli na zwiększenie widoczności w Internecie.

Optymalizacja techniczna strony

Optymalizacja techniczna strony

Zapewniamy wsparcie naszych programistów, którzy zoptymalizują Twoją stronę internetową pod kątem technicznym.

Tworzenie angażujących treści

Tworzenie angażujących treści

Tworzymy wysokiej jakości materiały, które odpowiadają na zapytania użytkowników. Odpowiednie teksty przyciągają i budują ruch organiczny.

Sprawdzony link building

Sprawdzony link building

Dbamy o dobry profil linków prowadzący do Twojej strony internetowej. Zdobywamy linki zgodne z wytycznymi wyszukiwarek.

Ciągła analiza działań

Ciągła analiza działań

Regularne monitorowanie, ocena i dostosowywanie strategii SEO na podstawie zmian w algorytmach, konkurencji i efektywności działań.

Raportowanie

Raportowanie

Regularnie informujemy o wykonanych działaniach, a także o zmianach pozycji strony internetowej w wynikach wyszukiwania.

Sukces Twojej firmy!

Sukces Twojej firmy!

Zdobycie wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania to klucz do sukcesu online! To większa liczba kliknięć, ruchu i zapytań, a rezultacie więcej potencjalnych klientów.

Co zyskasz dzięki SEO?

Zwiększenie widoczności online

Pozycjonowanie pozwala dotrzeć do szerszej grupy potencjalnych klientów poprzez poprawę pozycji strony w wynikach wyszukiwania.

Wzrost ruchu i konwersji

Większy ruch na stronie to więcej potencjalnych Klientów. To z kolei przekłada się na większą ilość konwersji.

Długoterminowe i trwałe korzyści

Nawet po zaprzestaniu działań osiągnięta pozycja w wynikach wyszukiwania utrzymuje się przez dłuższy czas, zapewniając stabilność i konkurencyjność w sieci.

Czy warto pozycjonować stronę? - innWeb.pl

Pakiety SEO cennik

Poniżej przedstawiamy ceny kompleksowego pozycjonowania w innWeb.pl.
Optymalna cena pozycjonowania zostanie przedstawiona po wykonaniu bezpłatnej analizy strony.

GMF
POZYCJONOWANIE GOOGLE MOJA FIRMA
beforeimg

od 500 zł/mc *

Charakteryzacja pakietu:
 • lokalne firmy
 • indywidualne rozwiązanie
 • pozycjonowanie wizytówki
 • działanie dopasowane do budżetu klienta
ZOBACZ
POLECANE
OPTYMALNE SEO
(Najczęstszy wybór)
beforeimg

od 1500 zł/mc *

W skład pakietu wchodzi:
 • Kompleksowy audyt
 • pozycjonowanie
  do kilkunastu fraz
 • Optymalizacja strony
 • Pozyskiwanie linków
 • Copywriting
 • Content marketing
 • Monitorowanie oraz analiza
 • Raportowanie
 • BONUS - Optymalizacja wizytówki
ZAPYTAJ
DLA SKLEPÓW
POZYCJONOWANIE
INDYWIDUALNE
beforeimg

wycena indywidualna

Pakiet charakteryzuje się:
 • pozycjonowanie indywidualnej ilości fraz
 • pozycjonowanie za granicą
 • pozycjonowanie sklepów
 • pozycjonowanie wizytówki w mapach
ZAPYTAJ
* Cena pozycjonowania określana jest indywidualnie na podstawie wstępnej analizy strony / firmy.

SEO w innWeb.pl

SEO innWeb.pl
Kompleksowa usługa

Pozycjonowanie wraz ze wsparciem programistów.

Pozycjonowanie innWeb.pl
Brak umów terminowych

Możesz zrezygnować w dowolnym momencie.

SEO w Google innWeb.pl
Indywidualne rozwiązania

Strategia dostosowana do firmy i budżetu.

Pozycjonowanie stron innWeb.pl
Dedykowany opiekun

Bądź na bieżąco z postępami prac.

Co warto wiedzieć przed rozpoczęciem pozycjonowania?

Inwestując w SEO płacisz za szereg działań mających korzystny wpływ na widoczność Twojej strony, a nie za natychmiastową reklamę.

Wysoka pozycja to część sukcesu. Pamiętaj o tym, że finalnie to Twoja oferta musi być atrakcyjna dla potencjalnego Klienta.

Pozycjonowanie jest inwestycją - nie oczekuj efektów po paru miesiącach współpracy.

Jeżeli Twoja strona nie spełnia dzisiejszych standardów pierwszym krokiem może być przebudowanie jej na nowo.

SEO - pytania i odpowiedzi

 

Jak długo trzeba czekać na efekty?

Czas trwania w dużej mierze zależy od branży, konkurencji, obszaru pozycjonowania. Pierwsze efekty mogą być już widoczne po kilku tygodniach od wprowadzenia zmian. Zazwyczaj jednak efekty w postaci wzrostu widoczności otrzymuje się po 6, a nawet po 12 miesiącach współpracy.

Czemu pozycjonowanie jest drogie?

Pozycjonowanie wymaga dużej specjalistycznej wiedzy, popartej doświadczeniem oraz ilością poświęcanego czasu. Nad optymalizacją czuwa kilka osób - specjaliści SEO, programiści, copywriterzy, a także często graficy. Ponadto potrzebne są różne płatne narzędzia, a także kosztowne może być pozyskiwanie wartościowych backlinków.

Co ma wpływ na cenę pozycjonowania?

Cena pozycjonowania w dużej mierze zależy od rodzaju branży, wielkości konkurencji, intensywności i zakresu działań, a także skali działalności.

Co oznacza TOP3, TOP10?

TOP3 to pozycja w pierwszej trójce wyników w wyszukiwarce Google. Analogicznie TOP10 będzie pozycją w pierwszej dziesiątce wyników. Dostanie się do topowej czołówki to cel pozycjonowania.

Co się dzieje po osiągnieciu celów pozycjonowania?

Po zdobyciu upragnionych pozycji należy zadbać o ich utrzymanie. Polecamy więc nie rezygnować z pozycjonowania, dzięki któremu, Twoja strona cały czas się rozwija. Jeżeli jednak chcesz zrezygnować z kompleksowego pozycjonowania, prowadzimy tzw. „Tryb monitorowania”, w którym obserwujemy wybrane frazy, a w razie utraty ich pozycji podejmujemy stosowne działania.

Jak długo utrzymują się efekty?

Efekty pozycjonowania będą utrzymywać się tak długo, aż konkurencja nas „nie przegoni". Korzystając z usługi SEO, pozycjonowana witryna jest cały czas jest doskonalona. Wraz z rezygnacją z usługi zatrzymamy jej rozwój. W takim przypadku możemy spaść w rankingu np. na skutek działań marketingowych prowadzonych przez inne firmy.

Co to są wyniki organiczne?

Wyniki organiczne to część wyników, która nie obejmuje wyników płatnych (pokazywanych na górze strony) pochodzących z reklam PPC.

Jak wygląda raport?

Raport zawiera informację o pozycji wybranych fraz oraz informacje wykonanych działaniach. Jest on wysyłany mailowo na początku każdego miesiąca. Co kilka miesięcy raport zostaje wzbogacony o informacje dotyczące widoczności, wyszukiwanych haseł, ruchu na stronie, by zobrazować zachodzące zmiany i postęp prac.

Dlaczego warto się pozycjonować?

Cena pozycjonowania na początku może wydawać się dużym wydatkiem. Z perspektywy czasu jest to najtańsza i najskuteczniejsza reklamy w Internecie. Efekty rosną, a koszt się nie zmienia. Nie można tego powiedzieć w przypadku płatnych reklam, których koszt stale rośnie, a wraz z ich zakończeniem „znikamy” z wyników.

Nie chcę udostępniać danych do strony internetowej

W takim przypadku naszą pracę możemy oprzeć na przedstawianych wytycznych, które należy wprowadzać na stronie. Te działania będziesz musiał powierzyć swojemu webmasterowi.

Kiedy zacząć SEO?

Pozycjonowanie możemy zacząć już na samym początku - wraz z rozpoczęciem tworzenia strony. Skontaktuj się z nami, a stworzymy i zaprojektujemy stronę przyjazną pozycjonowaniu od podstaw, co znacząco przyśpiesza ten proces. Domeny, które mają już sporo lat mają także swoją wartość, która może być dodatnia lub ujemna.  Jeżeli na stronę została nałożona jakaś kara, to jej wypozycjonowanie wymaga wiele czasu.

Czy otrzymam gwarancje uzyskania określonych efektów?

Mimo największych starań nie możemy zagwarantować pozycji w TOP10 wyników wyszukiwania. Dzieje się tak dlatego, że nie możemy zapanować nad zmianami wprowadzonymi w algorytmie Google, które mogą „przetasować” wyniki wyszukiwania. Kolejny powód jest taki, że nie tylko my walczymy o podium, ale konkurujemy z innymi firmami. Wpływ na pozycję strony może mieć również sama kondycja strony internetowej. Często ograniczeniem w 100% optymalizacji może być technologia, w jakiej wykonana jest strona, czy problemy z samym serwerem strony.

Jakie informacje potrzebne są do wyceny?

W celu wyceny potrzebujemy adresu Twojej strony internetowej, a także informacji, na jaką skalę chciałbyś się pozycjonować. Czy jest to pozycjonowanie lokalne, czy ogólnopolskie? Posiadając te informacje, przeprowadzamy krótki bezpłatny audyt, który daje nam podstawowy obraz Twojej strony, na którego podstawie określamy cenę.

Nie chce czekać - zależy mi na szybkich efektach

Pozycjonowanie to długotrwały proces, którego nie da się przyśpieszyć. Jeżeli bardzo zależy Ci na czasie, polecamy skorzystanie z płatnych reklam. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dotyczącą kampanii w systemie Google Ads.

Opinie naszych klientów:

J
Janusz
Opinia z Google

Świetny kontakt, bardzo dobre wynika, rzetelna firma. Polecam z pełną odpowiedzialnością

Usługa: SEO

T
Tymon
Opinia z Google

Profesjonalne wsparcie w stworzeniu strony internetowej to tylko jedna z wielu zalet innWeb. Zespół innWeb przedstawił nam wiele możliwości, stworzenia własnej strony internetowej. Przedstawił oferty w oparciu o nasze pomysły dodając też wiele od siebie. No i stało się! Mamy piękną stronę oraz wsparcie grafików, którzy trzymają pieczę nad utrzymaniem jej w graficznych i marketingowych trendach.

Dziękujemy innWEB!
Jeśli jest ktoś zainteresowany rezultatem, zapraszam na www.echoesproject.eu
#echoesproject #pinkfloyd #tributeband #davidgilmour #classicrock

P
Paulina
Opinia z Google

Serdecznie polecam Państwu współpracę z tą firmą. Ja jako wymagający klient dbający o każdy szczegół naprawdę mogę ich polecić członkowie zespołu a zwłaszcza Pan Marcin z którym współpracowałam słuchał każdej mojej uwagi, dopracował każdy szczegół mojej strony za każdym razem grzecznie i miło. Prace zostały wykonane na najwyższym poziomie. Kontakt z firmą super. POLECAM GRUPA N&S

grupans.eu

2
2drive szkoła jazdy
Opinia z Google

Współpracowaliśmy z innWeb.pl przy uruchamianiu sklepu internetowego dla naszej szkoły jazdy. Największym atutem była osobista wizyta Pana Karola w naszym biurze, podczas której szczegółowo omówiliśmy etapy projektu, harmonogram czasowy i pozostałe sprawy techniczne. Dalsza współpraca przebiegała dzięki temu sprawniej, a kontakt mailowy, telefoniczny był dużo prostszy i skuteczny. Jesteśmy zadowoleni z zakresu wykonanych prac, oraz co ważne obsługi działającego sklepu. Polecamy Krzysztof 2DRIVE szkoła nauki inteligentnej jazdy

https://2drive.pl

A
Adam G
Opinia z Google

Polecam gorąco firmę innWeb.
Szybka i konkretna komunikacja, bardzo miła obsługa, expresowe wykonanie usług oraz pełen profesjonalizm.
Polecam każdemu!

http://abinet.pl/

S
Segafredo Poland
Opinia z Google

Z innWeb realizowaliśmy projekt strony internetowej połączonej z modułem konkursu konsumenckiego. Współpraca na każdym z etapów odbywała się sprawnie i profesjonalnie, mogliśmy liczyć na zaangażowanie i sugestie rozwiązań ze strony całego Zespołu. Projekt został ukończony zgodnie z harmonogramem, a efekt jest zgodny z naszymi oczekiwaniami. Polecamy innWeb jako rzetelnego partnera biznesowego w zakresie projektu i realizacji strony internetowej, również wymagającej modułów tworzonych customowo na potrzeby marki.

https://segafredo.club/pl/

Opinie na naszej stronie nie są weryfikowane
(opinie dostarcza Google My Business reviews).

Sprawdź nasze usługi:

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego - w celu potwierdzenia oferty, zapraszamy do kontaktu.

Sprawdź nasze usługi lokalne: Pozycjonowanie stron Jasło  |  Pozycjonowanie stron Bochnia  |  Pozycjonowanie stron Dębica  |  Pozycjonowanie stron Gorlice  |  Pozycjonowanie stron Kraków  |  Pozycjonowanie stron Katowice  |  Pozycjonowanie stron Krosno  |  Pozycjonowanie stron Lublin  |  Pozycjonowanie stron Rzeszów  |  Pozycjonowanie stron Warszawa  |  Pozycjonowanie stron Wrocław